MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8214237
nr 821 4237
Byrå
1930-tal, målad, , längd: 75, djup: 35, höjd: 78
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:44:37
100 kr
250 kr
400 kr